Reality Show

6. února 2012 v 21:48 | Markétka:P |  Rozhovory

Přináším vám aktuální rozhvovor, který byl teprve nedávno zveřejněn. Vše kolem Dulce, se nyní soustředí hlavně na její novou reality show, o níž se možná něco nového dočtete iv tomto rozhovoru. Bylo to velké překvapení, které asi nikdo nečekal a každý je zvědaví (tedy alespoň já), co nového, nám Dulce prozradí. Velmi ráda bych uvítala, kdyby se objevilo něco nového io jejím novém duetu, o kterém bohužel v tomto rozhovoru nic neřekla. Nicméně, prozradila nějaké nové informace o reality show. Nezapomeňte, nahrávat, se začne už koncem příštího měsíce! Nicméně, v tomto rozhovoru napsali, že název Dulcinej reality show (oni to nazvali "program"), ještě nemá název! Myslím si však, že to bude omyl a reality show, se bude nazývat Dulce María - Extranjera. :)
víc v cč

Neexistuje nic, co skrývá, proč Dulce María přijala nabídku mít vlastní reality show na MTV, která se začne v březnu nahrávat.
Zpěvačka řekla, že na konci příštího měsíce bude cestovat do Los Angeles, aby začala nové dobrodružství v její kariéře, spolu s nahráváním nového alba.


,, Umírám z nervů, ale akceptuji to, protože nemám žádné návyky, žádné špinavé tajemství, jsem normální: naštvaná, bojuji, pláču, jsem šťastná. Půjdu na dovolneku, samozřejmě budu i pracovat, ale nemůžu říct: Ale ne, ne já to budu sledovat ", skomentovala ještě ne nazvaný program, ale bude to o jejím životě a vše, co se týká vzniku před albem a tato reality show, bude mít premiéru v červenci.


První sezóna, bude vysílána ve Spojených státech, ale také, bude lze taktéž k dispozici také v Latinské Americe a Brazílii.


,, V reality show bude hodně procesu nového alba, budu hledat skladatelů, objevovat lidskou stránku, lidé vidí, že ne všechno je ideální, naopak, to, co říkám, kolik mě to bude stát (moje kariéra), já jsem jen dívka, co musí odejít a věnovat bez ohledu na svou kariéru, své sny. "


Ve své nové produkci bude zachovávat ve stylu popu, ale teď trochu více rocku. Ve své 21-leté kariéře spojila hudba a herectví, ale rozhodla se pro to první.


, Mám ráda vášeň, je moje nespavost, proto nemohu spát, cestuji s hudbou, v této chvíli, jsem svůj život postavila na ní. "


V Los Angeles, bude poprvé žít pryč, od své rodiny.,, Hodně jsem cestovala, ale nakonec, jsem se vrátila do svého sídla, k rodině, kde mi moje matka připravuje jídlo. V Los Angeles, není tak dobře, a kromě toho, je to, jako bych dala svůj život do pračky, jednou jsem sama žila v jedné jiné zemi, opustila jsem hodně věcí. "


Její relace s MTV Tr3s, byla nedávno posílena, když umělce vyzvala na párty této stanici. Například, duet s Joem Jonasem na předávání cen MTV v Mexiku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama