Na expo feria valladolid 2012

4. února 2012 v 17:28 | Markétka:P |  Novinky

Valladolidčania a lidé z jiných zemí, například z Kolumbie, Ekvádoru, Argentiny, Brazílie a dalších států mexické republiky si užili téměř 2 hodiny ex-členku RBD s jejím prvním albu, který úspěšně zachytil všechny situace, které prezentuje.

Valladolid. Před zaplněným jevištěm lidí byla včera večer na Expo Feria Valladolid 2012 zpěvačka Dulce María.

Bylo asi 10:15 v noci, když bývalá členka RBD šla na pódium a lidé stále tleskali a skandovali při každé písni, kterou zpívala umělkyně, která dominovala na pódiu s velkým úspěchem.

Fanclub na koncertě nesměli chybět, začali křičet, tleskat a zpívat písně - mezi nimi přišli i fanoušci ze zemí jako je Kolumbie, Ekvádor, Argentina, Brazílie a dalších států mexické republiky.

Dulce María zaujala všech účastníků a když se blížilo ke konci koncertu, dostala od starosty Jesús Vidal Peniche uznání za účast v tomto ročníku Expo Feria Valladolid 2012, na počest Panny Marie Kandelárskej.

Dulce María zpívala téměř 2 hodiny hity ze svého prvního alba Extranjera jako Inevitable, Ingenua, Extranjera, Quien Serás? ale i písně z bývalé skupiny RBD. Umělkyně uzavřela koncert písní Ya No.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama