Dulce čeká zkouška lásky

7. února 2012 v 18:06 | Markétka:P |  Novinky

Dulce María, už potvrdila svůj vztah v rozhovoru pro PeopleEnEspanol.com. Ve vztahu, který začala před několika měsíci je šťastná. "Pracuji hodně, jsem oddaná své kariéře, ale mám čas i na to co žena potřebuje," řekla.

Bývalá členka skupiny RBD řekla: "Věřím v lásku, a často na něj myslím. Proto jsem se rozhodla využít této příležitosti. Nelíbí se mi hodně o něm mluvit, protože on nepatří do uměleckého světa. Proto jsem se to naučila respektovat a nemluvit o něm hodně, nemá to rád. "

Rodrigo Reyes, zastává pozici asistenta manažera v regionální uznávané společnosti. Herečka řekla, že budou od sebe velmi daleko, a tak nebudou mít příležitost být často spolu. I přes lásce se bude ů březnu stahovat na nějaký čas do Los Angeles, a to kvůli nahrávání svého nového alba a natáčení reality show s názvem: Dulce María - Extranjera.

"Máme před sebou velkou zkoušku. Měli jsme na sebe opravdu velmi málo času abychom se dokonale poznali. Ale já jsem člověk, který preferuje risk před lítostí. Jdu a budu se snažit udržovat vztah na dálku, a uvidíme, co se stane. Je to také součástí reality, "dodala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama